DVD Petrovina uspješna na vatrogasnim natjecanjima

31.08.2017. / majai

Natjecateljske ekipe DVD-a Petrovine protekli vikend sudjelovale su na četiri vatrogasna natjecanja u organizaciji prijateljskih društava na području VZ Karlovačke županije, VZ Zagrebačke županije kao i VZ grada Jastrebarsko.

U subotu 26. kolovoza natjecateljska ekipa djece muške 6-12 godina sudjelovala je na 2. Kup-u DVD-a Čička Poljana i vatrogasnim igrama za djecu „Fire combat“ u organizaciji DVD-a Čička Poljana. Ekipa je u natjecateljskom dijelu zauzela 12. mjesto te 6. mjesto na vatrogasnim igrama.

Ekipa seniora od 5 članova sudjelovala je 3. natjecanju operativnih vatrogasaca Jastrebarsko 2017. u organizaciji DVD-a Jastrebarsko te u konkurenciji od 13 timova zauzela 10. mjesto.

Ekipa veterana natjecala se u kategoriji muški B na 17. Međunarodnom Kup-u DVD-a Jurovski Brod i osvojila 3. mjesto.

U nedjelju 27. kolovoza, održan je 1. Memorijalni vatrogasni Kup Andrija Braje-Dejko u organizaciji DVD-Plešivica gdje su sudjelovale ekipa djece ženske 6-12 godina i ekipa seniora.

Ekipa djece osvojila je 2. mjesto te zasluženi pehar i medalje dok je ekipa seniora u kategoriji Muški A s odličnim rezultatom vježbe osvojila 1. mjesto kao i 1. mjesto za najbolje vrijeme u spajanju usisa „ Superkup“ te prijelazni pehar "Superkupa".