Ovo su pobjednici Gradskog vatrogasnog natjecanja

04.09.2018. / Maja Peranić

U subotu je u Gornjoj Reki održano vatrogasno natjecanje članica Vatrogasne zajednice Grada Jastrebarskog. Ukupno je nastupilo 26 odjeljenja iz 12 dobrovoljnih društava, a mi vam donosimo rezultate.

U kategoriji seniorskih odjeljenja, članova A, ukupno je sudjelovalo 4 odjeljenja. 1. mjesto osvojio je DVD Petrovina, 2. mjesto DVD Novaki, a 3. mjesto DVD Čabdin. U kategoriji seniorskih B odjeljenja sudjelovale su 3 ekipe. 1. mjesto osvojio je DVD Petrovina, 2. mjesto DVD Volavje, a 3. mjesto DVD Cvetković. U kategoriji članica A sudjelovala je jedna ekipa, i to ekipa DVD-a Novaki.

Najbolji u kategoriji mladeži bili su DVD Jastrebarsko i DVD Domagović. U kategoriji mladeži muške sudjelovala su 3 natjecateljska odjeljenja te je 1. mjesto pripalo DVD-u Jastrebarsko, 2. mjesto DVD-u Plešivica, dok je 3. mjesto osvojila DVD Petrovina.

U kategoriji mladež ženska sudjelovalo je jedno odjeljenje - DVD Domagović.

Natjecale su se i ekipe pomlatka od 6 do 12 godina kojima je ovo bilo i izlučno natjecanje za županijsku razinu. Tri prvoplasirana iz muške i ženske konkurencije ostvarila su taj plasman.

Među muškim odjeljenjima pobijedio je DVD Gornji Desinec, 2. mjesto je osvojio DVD Čeglji, dok je 3. mjesto pripalo DVD-u Plešivica. Ukupno se natjecalo čak 10 odjeljenja. U ženskoj kategoriji nastupila su 4 odjeljenja od kojih su najbolji rezultat postigla DVD Plešivica, 2. mjesto je pripalo DVD-u Domagović, dok je 3. mjesto osvojio DVD Gornji Desinec.

-Gradsko natjecanje izvrsno je organizirano u suradnji s domaćinom natjecanja vatrogascima DVD-a Gornje Reke na čelu s predsjednikom Ivanom Ciglarom, kojima upućujemo sve pohvale na uloženom trudu u pripremi i provedbi logističkog dijela natjecanja – poručili su iz Vatrogasne zajednice.

(foto: VZG Jastrebarsko)