Novosti Sport Događanja

16 medalja Jaskanskim karatistima

26.03.2018. / Redakcija

Natjecatelji karate kluba Jastreb Jastrebarsko osvojili su 4 zlatne, 5 srebrnih i 7 brončanih medalja na međunarodnom karate natjecanju „13 Cro Cup 2018.“ Natjecanje je jučer održano u Nedelišću te je okupilo 426 natjecatelja iz 42 različita kluba i dvije države.

Jaskanci su osvojili ukupno 16 medalja.

Ella Bjelanović – u kategoriji mlađe kadetkinje borbe do 50 kg., Stipe Rukavina – u kategoriji mlađi kadeti borbe do 52 kg., Lucija Hodak - u kategoriji juniorke borbe preko 59 kg., Luka Vučinić – u kategoriji juniori borbe do 68 kg. osvojili su zlatne medalje.

Srebro je pripalo Emi Bencetić - u kategoriji učenice borbe preko 44 kg., Pavlu Cibanu– u kategoriji učenici borbe do 46 kg., Mišelu Pađanu – u kategoriji mlađi kadeti borbe do 45 kg., Marku Kovačeviću – u kategoriji mlađi kadeti borbe preko 57 kg.

Šimun Hodak – u kategoriji mlađi učenici borbe preko 26 kg., Ivano Vulje– u kategoriji mlađi učenici borbe do 30 kg., Helena Bašić– u kategoriji učenice borbe do 32 kg., Andrej Pozderac – u kategoriji borbe učenici borbe do 30 kg., Emil Tutek – u kategoriji učenici borbe do 30 kg., Jakov Kupina– u kategoriji mlađi kadeti borbe do 45 kg., Lucija Hodak - u kategoriji kadetkinje borbe preko 54 kg. osvojili su brončane medalje.

(Foto: Karate klub Jastreb Jastrebarsko)

16 medalja Jaskanskim karatistima 16 medalja Jaskanskim karatistima 16 medalja Jaskanskim karatistima 16 medalja Jaskanskim karatistima