Članovi OK Jelen među proglašenim pobjednicima Kupova Hrvatske u orijentacijskom trčanju i preciznoj orijentaciji!
Proglašenje pobjednika Kupova Hrvatske u orijentacijskom trčanju i preciznoj orijentaciji za 2019. godinu održalo se u petak 28. veljače 2020. godine u 18 sati u zagrebačkom Domu Sportova.
Proglašeni su pobjednici kupova i osvajači medalja, a orijentacisti jaskanskog OK Jelen osvojili su slijedeće:
U kategoriji Ž12 Dora Delić je osvajačica Kupa Hrvatske za prošlu godinu.

Ana Delić i Miran Košćica osvojili su 3. mjesto u kategoriji Ž21B odnosno M21B.
Martina Bedeković Tanković osvojila je 1. mjesto u Ž35
Ana Beblek je u najjačoj kategoriji Ž21A osvojila peto mjesto.

Damir Miljković osvojio je 1. mjesto u kategoriji M45.
Osim pojedinačnih naslova, Orijentacijski klub Jelen prošle je godine zauzeo peto mjesto u Hrvatskoj, što je pomak od dva mjesta u odnosu na godinu ranije.
Općina Krašić: Zagrebačka županija sufinancira uređenje pristupne ceste s parkiralištem, izgradnju vanjskog i dječjeg igrališta uz osnovnu školu
Gradnja atletske staze u Jastrebarskom uskoro počinje: Potpisan ugovor o sufinanciranju sa Zagrebačkom županijom
U blizini Veterinarske stanice pronađen mladi ženski pas, traži li ga netko?
Apel „Mama, budi zdrava!“ poslali i mališani Dječjeg vrtića Radost
U Klinči zaustavljen vozač pozitivan na droge, u kući mu pronađene stabljike marihuane
Brzina i dalje najčešći prekršaj na jaskanskim cestama, čak osam vozača uhvaćeno s promilima