Jamnica iznenadila lidera Lukavec

16.10.2017. / Igor

Povijest se na neki način ponovila. U desetom kolu Jedinstvene županijske lige lider Lukavec kojeg od ove sezone vodi Siniša Mioković ugostio je davljenika Jamnicu, koju je lani trenirao upravo Miković. Bila je tada Jamnica hit prvenstva, a istu priču trener Mioković sada ponavlja na klupi Lukavca. Proljetos kada se Jamnica borila za naslov prvaka porazom u Lukavcu koji se borio za ostanak ostala je bez titule najboljih. Ovoga puta klubovi su zamijenili uloge, no ovoga je puta Jamnica iznenadila lidera otkinuvši mu dva boda.

Dočekao je Lukavec Jamnicu na krilima sedam uzastopnih pobjeda i svi su se s pravom nadali nastavku niza. Međutim, pribojavao se Mioković ovog susreta s pravom jer Jamnica je sasvim zasluženo u Lukavcu ostala neporažena odigravši 1:1.

Svakom je protivniku pripalo po jedno poluvrijeme, domaćinu prvo u kojem su preko Augustića iz prve šanse poveli u 24. minuti, da bi Jamnica preko svog najboljeg igrača i kapetana, Ivice Vračevića stigla u 77. minuti do izjednačenja i velikog boda koji svima u klubu vraća nadu u bolje dane.

Bod su dohvatili i igrači Kupinca koji su ugostili favoriziranu mladu momčad Gorice, koja to nije potvrdila na terenu, jer je susret završio rezultatom 2:2.