Jamnica prekretom u nastavku slomila Kupinec

05.09.2017. / Igor

Drugo kolo Jedinstvene županijske lige donijelo je i derbi između Jamnice i Kupinca koji je okupio više od 200 znatiželjnika koji su mogli uživati u dobroj nogometnoj predstavi u kojoj su se na kraju radovali domaći igrači. Poslije devedeset minuta igre rezultat je bio 3:2 u korist Jamnice.

Uspjeli su se domaći igrači vratiti u drugih 45. minuta iz rezultatskog ponora jer Kupinec je preko Paveka na odmoru imao vodstvo od 2:0. Međutim, u drugih 45. minuta došlo je do preokreta. Najprije je Živko s dva pogotka donio izjednačenje, da bi za potpuni preokret u 86. minuti iz kaznenog udarca pogodio Vračević.

Nakon dva odigrana kola Jedinstvene županijske lige jedini klub s maksimalnih šest bodova je Rakovec, dok su bez bodova igrači Sloga SU-ZE i Lomnice.

U sutrašnjem trećem kolu Kupinec će ugostiti Sutlu, dok će gostovanje u Velikoj Gorici kod HNK Gorice II nogometaši Jamnice odraditi 4. listopada.