Jaska sigurna u Brezju

05.09.2017. / Igor

Nogometaši Jaske upisali su i drugu ovosezonsku pobjedu. Nakon što su na startu prvenstva na Centrali svladali Krašić, Jaskanci su bili uspješni i na prvom ovogodišnjem gostovanju odakle donose tri boda.

U Brezju kod Sloge Jaska je slavila s 3:1. Novosel i Grgas pogađali su mrežu domaćina u prvih 45. minuta, da bi u nastavku susreta domaći igrači postigli dva pogotka. Najprije u vlastitu mrežu, a potom i u onu jaskanskog portira Divkovića.

Tri boda osvojila je i Mladost koja je na Ambruševu s 5:2 svladala Breganu. Druge poraze upisali su Dinamo i Krašić koji su poraženi u vlastitom dvorištu. Tri boda iz Krašića odnio je Vrh nakon pobjede od 3:1, dok su na Kozlikovu Novaki s 4:2 porazili domaći Dinamo.