Jaskanski judaši osvojili ukupno 12 medalja

11.02.2019. / Redakcija

U subotu,9. veljače, u sportskoj dvorani Sutinska Vrela u Podsusedu, održan je turnir "Black Belt Open" na kojem je nastupio i Judo klub Jaska, te su osvojili  ukupno 12 medalja, četiri zlatne, tri srebra i pet brončanih.

Na natjecanju je nastupilo 578 judaša iz 39 klubova iz Hrvatske, Slovenije, Srbije i BiH.

Judo klub Jaska je imao 21 predstavnika, u kategoriji U8 zlatne medalje osvojili su Vigo Fabijanić, Josip Baloban i Adam Blažek, srebrnu medalju osvojila je Ariana Stipić, a broncu je osvojila Mila Baloban.

U kategoriji U10 zlatnu medalju osvojio je Matej Kuharić, srebro Vito Balija i Tin Bensko, a broncu Kim Bartaković.

U kategoriji U12 brončanu medalju osvojili su Teo Tomačić i  Valentino Tandarić, a u kategoriji U14 Gabrijela Stepinac osvojila je brončanu medalju.