Jaskanski judo Kup okupio više od 500 natjecatelja

13.11.2017. / Igor

Međunarodni judo turnir „Jaka 2017.“ doživio je svoju punoljetnost, jer protekle subote u organizaciji Judo kluba Jaska održano je osamnaesto izdanje ovog turnira uz sudjelovanje 38 klubova s preko 500 natjecatelja.

Judo klub Jasku predstavljala su 54 judaša i postigli su sjajne rezultate s obzirom na to da je za mnoge od njih ovo bio prvi turnir od kako su počeli trenirati. Bio je ovo jedan od uspješnijih turnirskih nastupa jer domaći su judaši ukupno osvojili 42 odličja. U ekipnom pretku 38 klubova prvo mjesto pripalo je Zagrebačkoj judo školi, drugi su bili članovi Judo kluba Nippon, a treći natjecatelji Akademskog judo kluba Mladost. Mladi Jaskanci na kraju su zauzeli peto mjesto.

Iz Judo kluba Jaska ističu kako su zadovoljni ovogodišnjim odazivom judaša na njihov turnir i nadaju se da će sljedeći turnir biti još uspješniji.

Jaskanski judo Kup okupio više od 500 natjecatelja Jaskanski judo Kup okupio više od 500 natjecatelja Jaskanski judo Kup okupio više od 500 natjecatelja