Novosti Sport Događanja

Jaski pobjeda u Klokočevcu!

12.11.2018. / Redakcija

U predzadnjem jesenskom kolu nogometaši Jaske su na gostovanju kod Klokočevca ostvarili novu pobjedu te sada zauzimaju peto mjesto među županijskim ligašima zapadne skupine.

Ponovno je jedan od najistaknutijih na terenu bio Ivan Borković koji je ovoga puta zaigrao u napadu od prve minute te dvama pogocima donio Jaski veliku prednost već nakon desetak minuta igre. Kada je mladi Gabrijel Koluder zabio za vodstvo od 3:0 sredinom prvog dijela činilo se kako „jaskanski brod“ sigurno plovi prema nova tri boda, no bez drame Jaskanci očito ne mogu. Prvo domaćini smanjuju na 1:3, zatim na scenu ponovno stupa Borković. Prvo iz kaznenog udarca pogađa stativu, a u 70. minuti biva isključen zbog drugog žutog kartona. Drugi kazneni udarac na utakmici ovoga puta za Klokočevac, ali epilog isti kao i kod Jaskinog – pogotka nema! U 79. minuti domaćini smanjuju na 2:3 te kreću u završnu opsadu Budinšćakovog gola no rezultat se više nije mijenjao te su Jaskanci visoko uzdignutih ruku napustili Klokočevac te s nova tri boda skočili na peto mjesto prvenstvene ljestvice. Prije zimske stanke Jaskancima slijedi domaći dvoboj protiv drugoplasirane Mladosti iz Luke. (LC)