Još jedno uvjerljivo izdanje

22.10.2017. / Igor

Nogometaši Vinogradara pobjedom protiv Trnja stigli su do jubilarne desete pobjede ove sezone. Gosti iz Zagreba koje ove sezone očekuje borba za ostanak u Mladini su pretrpjeli poraz od 4:0. Bez obzira na teške uvjete za igru, hladno vrijeme i neumornu kišu koja je neprestano padala gledali smo izuzetno kvalitetnu utakmicu.

Iako su obje momčad u današnji susret ušle oslabljene za nekoliko važnih karika to se u igri nije osjetilo. Prvi su zaprijetili gosti koji su već u drugoj minuti zatresli vratnicu, a isto je na suprotnoj strani učinio Igor Prijić. Put prema pobjedi Vinogradaru je otvorio mladi Jakov Medić koji se najbolje snašao u gostujućem šesnaestercu.

S minimalnom prednošću Vinogradar je otišao na odmor, a potpuni slom gosti su doživjeli u drugih 45. minuta kada smo vidjeli još jedan europogodak u režiji Filipa Šćrbeca koji je i ovoga puta sjajno pogodio iz slobodnog udarca. Bio je Šćrbec razigran kao i mnogo puta ove sezone

-Bilo je puno teže nego što to rezultat pokazuje, jer Trnje nas je iznenadilo svojom pas igrom. Kad smo se snašli stvari su sjele na svoje mjesto- rekao je Šćrbec koji je u današnjem susretu zaradio treći žuti karton te ga neće biti sljedeće subote u Krapini kod Zagorca.

-Odradit će to dečki dobro, sadašnju prednost do kraja jeseni još malo ćemo povećati- kaže nam Šćrbec.

Kraj utakmice obilježio je pak Igor Prijić. Kada se već mislilo kako će najbolji topnik Treće lige danas postiti u posljednjim je minutama iskusni Prijić postigao dva zgoditka te je već sada došao do brojke od 20 postignutih golova.