Novosti Sport Događanja

JŽNL: Porazi Jamnice i Kupinca

21.03.2017. / Igor

20. kolo Jedinstvene županijske lige nije bilo odveć uspješno za jaskanske predstavnike, Jamnicu i Kupinec koji su doživjeli poraze.

Nakon iznenađujućeg domaćeg poraza Jamnice od Sutle (2:3) na vrhu Jedinstvene županijske lige postala je prava gužva. Čak šest momčadi nalazi se unutar šest bodova.

Jamnica je i dalje vodeća, a drugoplasirana Croatia koja je u ovom kolu slavila u Kerestincu kod TOP-a stigla je samo na bod zaostatka. Iza njih su se smjestili Sutla te HNK Gorica II koja je bila sigurna protiv Kupinca.

Odolijevali su Kupinčani napadima mladih Goričana gotovo 40. minuta, no pogodak Petra Banovića usmjerio je utakmicu na mlin domaćih igrača koji su u nastavku još dva puta zatresli mrežu Kupinca.

REZULTATI 20. KOLA
NK Jamnica – NK Sutla 2:3, NK Strmec – NK Klas 2:2, NK Lukavec – NK Bistra 1:1, NK Sloga SU-ZA – NK Laduč 2:1, NK TOP – NK Croatia 0:1, NK Rakovec – NK Vatrogasac 0:1, NK Naftaš Ivanić – NK Lomnica 6:0, HNK Gorica II – NK Kupinec 3:0

POREDAK
1. Jamnica 40, 2. Croatia 39, 3. Sutla 36, 4. Gorica II 36, 5. Bistra 34, 6. Laduč 34, 7. Kupinec 30, 8. Strmec 27, 9. TOP 26, 10. Vatrogasac 26, 11. Klas 23, 12. Rakovec 22, 13. Sloga SU-ZA 20, 14. Lomnica 19, 15. Naftaš Ivanić 19, 16. Lukavec 11, 17. Mraclin 9