Kup Državnosti: Jaskancima čak 12 medalja!

21.05.2018. / Redakcija

Samobor je u subotu bio domaćin tradicionalnog judo Kupa Državnosti koji je okupio čak 327 natjecatelja iz 27 klubova.

Tom prigodom boje Jastrebarskog branilo je 17 natjecatelja iz Judo kluba Jaska koji su bili iznimno uspješni te su osvojili čak 12 medalja.

Naime, Jaskanci su uspjeli osvojiti čak pet zlatnih medalja koje su pripale Mateju Kuhariću ,Roku Falici, Elin Bartaković, Gabrieli Stepinac i Josipu Stipiću te četiri srebrne medalje koje su oko vrata okačili Robert Kazić, Valentino Tandarić, Emily Reščić i Ariana Stipić.

Uz zlatne i srebrne, Jaskanci su osvojili i tri brončane medalje za koje su zaslužni Mila Baloban, Krunoslav Tomašević, Krešimir Tomašević, a svakako treba izdvojiti i vrlo dobar nastup Josipa Balobana, Paole Kuharić i Gabrijele Pustaj koji su osvojili peto mjesto te Viktora Stepinca i Kim Bartaković koji su osvojili deveto mjesto.