Kupincu pobjeda, Jamnica poražena u sudačkoj nadoknadi

12.09.2017. / Igor

Četvrto kolo Jedinstvene županijske lige donijelo je oprečna raspoloženja u redovima Kupinca i Jamnice. I dok se Kupinec iz Kerestinca vratio s tri boda, Jamnica je kod kuće poražena od Lomnice.

Kupinčani su domaći TOP svladali s 1:0, a strijelac pogotka vrijednog tri boda u 52. minuti bio je Matija Mravunac. Igrači Jamnice u susretu protiv Lomnice u posljednjih desetak minuta prosuli su sve ono dobro što su gradili do tada. Preko Čačkovića i Peršina imali su nakon 27. minuta vodstvo od 2:0, da bi samo nekoliko minuta kasnije gosti ostali i s igračem manje nakon isključenja Kljajića.

Međutim, takva prednost za domaću momčad nije bila dostatna te gosti pogotkom Ivana Kosa u 95. minuti uspijevaju preokrenuti rezultat u svoju korist.