Novosti Sport Događanja

Niti Maksimir nije zaustavio domaći niz Vinogradara

24.04.2017. / Igor

Na novootvorenom igralištu u Vojarni gdje nogometaši Vinogradara ovog proljeća igraju svoje domaće utakmice još nije ispušten niti jedan bod. Nakon uvjerljivih i sigurnih izdanja protiv Jadrana, Stupnika, Dubrave Tim Kabel ništa bolje nisu prošli niti nogometaši Maksimira koji su poraženi s 2:0.

Držali su gostujući igrači nakon prvih 45. minuta „nulu“, no u nastavku susreta domaći nogometaši preko Miličevića u 56. minuti dolaze u vodstvo, da bi vlastitu mrežu u 75. minuti pogodio Jurica Kovačić.

Ovom pobjedom Vinogradar pred Trnjem koje je u ovom 23. kolu s minimalnih 1:0 svladalo Opatiju drži pet bodova prednosti.

Najefikasnija utakmica u ovom je kolu odigrana u Poreču gdje je domaći Jadran sa 7:5 svladao Stupnik, dok su se za iznenađenje kola pobrinuli nogometaši Samobora koji su u gostima s 3:2 svladali Krk. U ostalim susretima postignuti su ovi rezultati: Dugo Selo-Dubrava 1:2, HAŠK-Vrapče 0:1, Segesta-Zagorec 4:2.