Prijić hat-trickom Vinogradaru donio novu pobjedu

11.10.2018. / Redakcija

Nakon poraza od Dubrave koja je prekinula njihov fantastičan pobjednički niz, nogometaši Vinogradara upisali su novu pobjedu.

Ovog puta na domaćem su terenu svladali Novigrad (4:2) pri čemu je sjajni Igor Prijić zabio čak tri pogotka!

Upravo je Prijić gostujuću momčad načeo već u šestoj minuti susreta, da bi do kraja prvog poluvremena, u 23. minuti, još jedanput zatresao mrežu vratara Nicoletia.

Prijić je do hat-tricka došao već u 46. minuti, a za potvrdu pobjede nad vrlo dobrim Novigradom pogodio je Toni Kurečki u 87. minuti.

Tako je Vinogradar ponovno prvi na ljestvici, ima jednak broj bodova (24) kao i momčad Krka, no i bolju gol razliku, pa trenutno s vrha promatra ostatak društva 3. HNL Zapad.