°C 16

Prijić hat-trickom Vinogradaru donio novu pobjedu

11.10.2018.

Redakcija

Nakon poraza od Dubrave koja je prekinula njihov fantastičan pobjednički niz, nogometaši Vinogradara upisali su novu pobjedu.

Ovog puta na domaćem su terenu svladali Novigrad (4:2) pri čemu je sjajni Igor Prijić zabio čak tri pogotka!

Upravo je Prijić gostujuću momčad načeo već u šestoj minuti susreta, da bi do kraja prvog poluvremena, u 23. minuti, još jedanput zatresao mrežu vratara Nicoletia.

Prijić je do hat-tricka došao već u 46. minuti, a za potvrdu pobjede nad vrlo dobrim Novigradom pogodio je Toni Kurečki u 87. minuti.

Tako je Vinogradar ponovno prvi na ljestvici, ima jednak broj bodova (24) kao i momčad Krka, no i bolju gol razliku, pa trenutno s vrha promatra ostatak društva 3. HNL Zapad.