Šest zlata za Karate klub Jastreb

30.04.2018. / Redakcija

Karate klub Jastreb ovog je vikenda nastupio na 7. Memorijalnom turniru Igor Malek. Nastupilo je 335 natjecatelja iz 36 klubova.

Deset karatista iz Kluba Jastreb se natjecalo, te su osvojili ukupno 11 medalja. Šest zlata, dva srebra i tri bronce.

U kategoriji do 34 kilograma zlato je osvojio Andrej Pozderac, u kategoriji do 46 kilograma Pavao Ciban, u kategoriji mlađi kadeti zlato je osvojio Mišel Pađan, u kategoriji mlađi kadeti borbe preko 57 kilograma Marko Kovačević, u kategoriji kadetkinje zlato je odnijela Lucija Hodak i u kategoriji kadeti zlatnu medalju osvojio je Dominik Pozderac.

Srebrne medalje osvojili su Helena Bašić i Šimun Hodak, a bronca je pripala Emilu Tuteku i Pavlu Cibanu.

Karate klub Jastreb postigao je izvrsne rezultate na ovom natjecanju te je proglašen najboljim osvojivši prvo mjesto i pehar. Drugo mjesto osvojio je karate klub Velika Gorica.

(Foto: Karate klub Jastreb Jastrebarsko)

Šest zlata za Karate klub Jastreb Šest zlata za Karate klub Jastreb Šest zlata za Karate klub Jastreb