Vinogradar izborio osminu finala kupa!

27.09.2018. / Maja Peranić

Nogometaši Vinogradara plasirali su se u osminu finala Hrvatskog nogometnog kupa pobijedivši Slaviju 4:0, jučer u Pleternici.

Do pobjede nad klubom iz 3. Hrvatske lige istog, NK Vinogradar došao je vrlo lako – pogodcima Prijića, Ottochiana te Bjelanovića.

Za 1:0 u 14. je minuti zabio Igor Prijić odlično izvevši kazneni udarac. U 24. minuti rezultat je bio već 2:0 pogotkom Ottochiana, dok ga u drugom poluvremenu Bjelanović povisuje na 2:0. Konačnih 4:0 postavlja strijelac prvog pogotka – Prijić u 90. minuti susreta.

Vinogradar je tako izborio osminu finala Kupa gdje će ga dočekati Jadran iz Ploča, a utakmica će se igrati na Mladini 31. listopada.

Parovi osmine finala: Zelina – Dinamo, Varaždin – Rijeka, Šibenik – Hajduk, Marsonia – Slaven Belupo, Krk – Osijek, Zadar – Lokomotiva, Inter – Istra, Vinogradar-Jadran.

(foto: ilustracija)