Vinogradar svladao Trnje i preuzeo vrh ljestvice

04.10.2018. / Redakcija

Pogotcima Bjelanovića i Šćrbeca NK Vinogradar slavio je jučer 2-0 pobjedu protiv Trnja. Dovelo je to momčad s Mladine do samog vrha ljestvice 3. HNL zapad.

Vinogradar je odigrao svoju sedmu utakmicu prvenstva te sada ima sedam pobjeda i maksimalan 21 bod.

U jučerašnjoj utakmici protiv Trnja prvi pogodak u 26 minuti zabio je Marko Bjelanović. U prvom poluvremenu Trnje nije imalo prevelikih šansi, dok je u drugom dijelu susreta ipak stvorilo pritisak. No, prije same završnice isključen im je vratar zbog obrane rukama izvan šesnaesterca, pa je tako ekipa iz Trnja ostala s igračem manje. Konačnih 2-0 Vinogradara postavio je Filip Šćrbec i to u sudačkoj nadoknadi pred sam kraj utakmice.

NK Vinogradar preuzeo je tako vodeće mjesto na ljestvici te ostavio iza sebe drugoplasirani Orijent 1919 i trećeplasirani Krk. U subotu ga očekuje susret u Dubravi, no sva očekivanja usmjerena su na uspjeh u kupu kojem se nadaju iz Vinogradara.

Podsjetimo, Vinogradar je prošlog tjedna izborio osminu finala Hrvatskog kupa te će utakmicu protiv Jadrana igrati 31. listopada.

(foto: ilustracija)