Zlato za Andriju Klepića, bronca za Victoriju Pustaj

04.11.2017. / Igor

Mladi jaskanski stolnotenisači bili su vrlo uspješni na 19. Memorijalnom turniru Saša Paar održanom u Dugom Selu, turniru iz kalendara Hrvatskog stolnoteniskog saveza Hrvatske koji je bodovan za rang liste.

Andrija Klepić postao je pobjednikom turnira u konkurenciji 62 mlađa kadeta učvrstivši tako svoje peto mjesto na službenoj rang listi Hrvatskog stolnoteniskog saveza. Tradicionalno uspješna Victoria Pustaj i na ovom je turniru stala na postolju osvojivši treće mjesto u konkurenciji najmlađih kadetkinja.

I treći natjecatelj Stolnoteniskog kluba Jaska Mihael Matešić bio je dobar plasiravši se u završnicu turnira završivši nastup u osmini finala.

Sljedeći turnir na državnom nivou na kojem će nastupiti ovi perspektivni stolnotenisači je 47. međunarodno kadetsko i juniorsko prvenstvo Varaždina.