Jaskanci održali Uskršnji sajam
17.04.2019. / Redakcija
Protekli vikend na Strossmayerovom trgu se održao Uskršnji sajam. U subotu se održala tematska likovna radionica za najmlađe, a u nedjelju se obilježio blagdan "Cvjetnica".
Na Uskršnjem sajmu sudjelovali su razni izlagači s područja jaskanskog kraja, ali i van našeg kraja. Izlagači su imali priliku prezentirati, promovirati i prodavati svoje unikatne proizvode.
Posebnu pozornost privlače su dvije izlagačice, jedna od njih je gospođa Andreja Ogrinec iz Koprivnice koja ručno oslikavala jaja tijekom sajma te gospođa Sandra Mikić s mliječnim kozjim proizvodima. Na Uskršnjem sajmu, posjetitelju su imali priliku upoznati Uskršnjeg zeku.

(Foto: Grad Jastrebarsko)
Galerija slika
Zadnje objavljeno
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta
Detalji nesreće u Novakima Petrovinskim: Policajka oduzela prednost, više ozlijeđenih
Alkoholizirani muškarac vrijeđao djelatnicu benzinske postaje
"Kum" Robert Kurbaša otvorio Malu knjižnicu u Klinča Selima
Preminuo Ranko Vojnović, dugogodišnji predsjednik DVD-a Novaki
Jubilej u gradu vatrogastva: DVD Velika Gorica proslavilo 150 godina rada i djelovanja