Jaskanci se pridružili "hodanju do zdravlja", nastavak i ove subote
23.02.2021. / Ivana Ćurić
Protekle subotu u Perivoju dvorca Erdody započelo je provođenje sportsko rekreacijskog programa „Hodanjem do zdravlja“.
Ovu aktivnost za cijelu Zagrebačku županiju u Jastrebarskom provodi Društvo za sport i rekreaciju Jastreb extreme u sklopu projekta "Živjeti zdravo", kojeg je nositelj Hrvatski zavod za javno zdravstvo.
-Odazvao se veliki broj zainteresiranih građana, koji su u sat vremena proveli lijepi dan u aprku aktivno vježbajući. Ova aktivnost nastaviti će se i sljedeće subote s poečtkom u 10:00 sati, te se pozivaju građani da nam se pridruže u Perivoju dvorca Erdody-poručili su iz društva za sport i rekreaciju Jastreb extreme.
Galerija slika
Zadnje objavljeno
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta
Detalji nesreće u Novakima Petrovinskim: Policajka oduzela prednost, više ozlijeđenih
Alkoholizirani muškarac vrijeđao djelatnicu benzinske postaje
"Kum" Robert Kurbaša otvorio Malu knjižnicu u Klinča Selima
Preminuo Ranko Vojnović, dugogodišnji predsjednik DVD-a Novaki
Jubilej u gradu vatrogastva: DVD Velika Gorica proslavilo 150 godina rada i djelovanja