Jaskanski školarci opet rasturaju! Srednjoškolkama prvo i treće mjesto na natjecanju iz povijesti
30.09.2020. / Maja Peranić
Dvije učenice Srednje škole Jastrebarsko ostvarile su odlične rezultate na županijskom natjecanju iz povijesti. Isabelle Amanda Cvitanović osvojila je prvo mjesto u kategoriji učenika trećih razreda, a Petra Berdik je u kategoriji učenika prvih razreda zauzela treće mjesto. Mentor učenica je nastavnik povijesti Goran Vreš.
Ovo natjecanje trebalo je biti održano prošle školske godine, no zbog epidemiološke situacije pomaknuto je na jesen te se održalo u utorak. Učenice sada već pohađaju 4. i 2. razreda opće gimnazije te očekuju poziv na državno natjecanje.
(foto: Srednja škola Jastrebarsko)
Zadnje objavljeno
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta
Detalji nesreće u Novakima Petrovinskim: Policajka oduzela prednost, više ozlijeđenih
Alkoholizirani muškarac vrijeđao djelatnicu benzinske postaje
"Kum" Robert Kurbaša otvorio Malu knjižnicu u Klinča Selima
Preminuo Ranko Vojnović, dugogodišnji predsjednik DVD-a Novaki
Jubilej u gradu vatrogastva: DVD Velika Gorica proslavilo 150 godina rada i djelovanja