Jaskanski učenici učili o vještinama stolnog tenisa
25.03.2019. / Redakcija
Stolnoteniski klub Jaska okrunio je uspješnu suradnju s Osnovnom školom Ljubo Babić prezentacijom vještina stolnog tenisa polaznicima 1. i 2. razreda. Pod vodstvom Tomislava Cibana, Mirele Crnilo i Lovre Tomca nakon zagrijavanja i tjelesnih vježbi učenici su se upoznali s osnovnim elementima stolnog tenisa kroz zabavne igre i u natjecateljskom duhu.
-Djeca su posebno su bili oduševljeni igrom "protiv" automatskog izbacivača loptica, popularnog "robota"-kazali su iz STK Jaska.
U klubu su vrlo zadovoljni odazivom novih članova i nadalje pozivaju zainteresirane učenike 1. i 2. razreda na upis, ali i one predškolske da se uključe u rad kluba.
Zadnje objavljeno
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta
Detalji nesreće u Novakima Petrovinskim: Policajka oduzela prednost, više ozlijeđenih
Alkoholizirani muškarac vrijeđao djelatnicu benzinske postaje
"Kum" Robert Kurbaša otvorio Malu knjižnicu u Klinča Selima
Preminuo Ranko Vojnović, dugogodišnji predsjednik DVD-a Novaki
Jubilej u gradu vatrogastva: DVD Velika Gorica proslavilo 150 godina rada i djelovanja