Još jedna uspješna akcija darivanja krvi!
04.09.2018. / Maja Peranić
Dobre vijesti stižu iz Gradskog društva Crvenog križa Jastrebarsko. U prošlotjednim akcijama dobrovoljnog darivanja krvi koje su se održale u Desincu i susjednim općinama prikupljene su 122 doze krvi.
Darivatelji s područja Jaske, Krašića, Pisarovine i Klinča Sela ponovo su pokazali veliko srce i nesebičnost pristupivši još jednom ciklusu akcija. Na svemu su im zahvalni organizatori.
-Hvala svima koji su se odazvali i dali krv tijekom ova tri dana. Ukupno su prikupljene 122 doze krvi na područnim akcijama. Veliko hvala svim našim darivateljima i našim dragim volonterkama i ekipi iz Hrvatskog zavoda za transfuzijsku medicinu-poručili su iz GDCK-a Jastrebarsko.
(foto: GDCK Jastrebarsko)
Zadnje objavljeno
"Javor" proslavio 150. rođendan
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta
Detalji nesreće u Novakima Petrovinskim: Policajka oduzela prednost, više ozlijeđenih
Alkoholizirani muškarac vrijeđao djelatnicu benzinske postaje
"Kum" Robert Kurbaša otvorio Malu knjižnicu u Klinča Selima
Preminuo Ranko Vojnović, dugogodišnji predsjednik DVD-a Novaki