Krašićki vinari nazdravili Svetom Vinku
Udruga Vinara, vinogradara i voćara "Dolina kardinala" Krašić organizirala je protekle subote proslavu Vincekova u krašićkom kraju.
Fešti i tradicionalnoj rezidbi prvog trsa koja je upriličena u vinogradu Josipa Barundića pridružili su se brojni članovi Udruge te drugi gosti iz susjednih krajeva.

Tradicija proslave Vincekova i druženje tako su nastavljeni, a svoj je doprinos u organizaciji dala i Turistička zajednica Općine Krašić.
-Ovu lijepu tradiciju naših vinara nastojimo posljednjih godina u Dolini kardinala dodatno oživjeti i popularizirati, a sada je to kroz Udrugu vinara dodatno ojačana i vjerujemo, postat će obavezan dio rada i djelovanja naših vinara i naše Turističke zajednice – istaknuli su iz Turističke zajednice Općine Krašić.

(mi/foto: TZO Krašić)
Galerija slika
Koncert Komornog orkestra Jastrebarsko u Župnoj crkvi
Dvije intervencije na području Jastrebarskog: Prometna nesreća i oštećenje sadnica hrasta
Žumberačke staze i autohtoni proizvodi oduševili natjecatelje i posjetitelje na rekornom izdanju Krabat Traila
Napreduju radovi gradnje atletske staze, Zagrebačka županija osigurala sredstva za ogradu i video nadzor
Sjajan uspjeh Baletnog studija Jastrebarsko: Osvojena četiri zlata na International Dance Openu
Izvanredna akcija dobrovoljnog darivanja krvi u petak u Glazbenoj školi