Nacionalni tjedan dojenja: Predstavili klupicu za dojenje
U Jaski je danas predstavljena klupa za dojenje postavljena na dječjem igralištu pored Doma zdravlja. Time je i u našem gradu obilježen Nacionalni tjedan potpore dojenju.
Nacionalni tjedan podrške dojenju obilježava se od 1. do 8. listopada, a cilj mu je senzibilizirati javnost i podići svijest o važnosti dojenja i njegovim pozitivnim učincima na zdravlje i život djeteta i majke.

Riječ je o klupici prilagođenoj majkama dojiljama koje osim što mogu sjesti i dojiti, na klupama mogu i presvući svoje dijete. Postavljanje klupa financirala je Zagrebačka županija te su one postavljene u svih njenih devet gradova.
Za ugodni jesenski ugođaj na dječjem igralištu u Jaski zaslužne su djelatnice i djelatnici jaskanskog doma zdravlja.
(foto: Grad Jastrebarsko)
"Javor" proslavio 150. rođendan
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta
Detalji nesreće u Novakima Petrovinskim: Policajka oduzela prednost, više ozlijeđenih
Alkoholizirani muškarac vrijeđao djelatnicu benzinske postaje
"Kum" Robert Kurbaša otvorio Malu knjižnicu u Klinča Selima
Preminuo Ranko Vojnović, dugogodišnji predsjednik DVD-a Novaki