Novosti Sport Događanja

Najljepši trenuci Baletnog studija Jastrebarsko

21.11.2025. / Redakcija

Baletni studio Jastrebarsko 29. i 30. studenog te 6. i 7. prosinca u 19.00 sati u Domu kulture Jastrebarsko, pretstavit će povodom Dana grada Jastrebarsko baletni divertisman „Najljepši trenuci".

Biće to retrospektiva najljepših i nagrađivanih koreografija u 26 godina djelovanja.U bogatoj paleti predstava koje je studio prezentirao svih ovih godina Orašar,Ples je život,Radost baletnih koraka,Put oko svijeta, Baletna lepeza,Kuća lutaka,Čarobna škrinja,Baletni karusel,Čarobni dječji kutak i mnoge druge,napravljen je odabir klasičnih baletnih koreografija,mjuzikla,karakternih i etno plesova.

Mnoge od tih koreografija su nagrađivane na državnim i svjetskim natjecanjima.(INTERNATIONAL DANCE OPEN ,TREPS FESTIVAL,ESDU WORLD DANCE STAR...).

U predstavi će sudjelovati svi polaznici studija, njih oko šezdesetak, u raznolikim kostimima, uz atraktivne video projekcije,koje će obogatiti cjelokupni dojam.

Koreografiju i režiju potpisuje voditeljica studija Svetlana Lukić,a asistentice su Milka Hribar Bartolović i Anja Kovačić.

Karte se mogu nabaviti online preko web stranice Centra za kulturu Jastrebarsko.

Podijeli