
Odličan uspjeh naših vatrogasaca na trkačkim ligama
Proteklog vikenda 6. i 7. rujna nastavljena je Vatrogasna trkačka liga nakon ljetne pauze.
Trkači Vatrogasne zajednice Grada Jastrebarsko su u subotu 6. rujna nastupili na utrci u Varaždin Bregu. Na ovoj brdskoj utrci od 5.2 km nastupilo je 4 predstavnika te su svi osvojili medalje!
Sara Pavlak osvojila je 2. mjesto u ukupnom poretku utrke žena, Josip Kišan osvojio je pak 3. mjesto u ukupnom poretku utrke muškaraca!
Igor Priselac osvojio je 1. mjesto u kategoriji M 45, a Mario Horvatić također 1. mjesto u kategoriji M 50!
Ekipno su i trkači VZG Jastrebarsko u Varaždin Bregu osvojili 3. mjesto!
Drugog dana 7. rujna trkači su nastupili također po brdskoj stazi u Hrebincu. Ista ekipa kao i prethodnog dana ponovila je iste rezultate!
Sara Pavlak je osvojila 2. mjesto ukupno, Josip Kišan 3. mjesto ukupno, a Igor Priselac i Mario Horvatić 1. mjesta u kategorijama M 45 i M 50!
Ekipno su ovog puta trkači osvojili izvrsno 1. mjesto!
-Čestitamo našim trkačima na ovim izvrsnim rezultatima u dva dana i puno uspjeha 13. rujna u Donjoj Voći - poručili su iz VZG Jastrebarsko.
(Foto: VZG Jastrebarsko)

Odličan uspjeh naših vatrogasaca na trkačkim ligama

Održano 1. kolo Lige Tilčekov put 2025: Ana Karača i Leonardo Pavina pobjednici otvaranja sezone

U Donjoj Kupčini ovog vikenda Folk 'n' Fun Festival - zabavni sadržaji za cijelu obitelj

FOTO Prekogranična vatrogasna vježba u Petričkom Selu: Slovenski i žumberački vatrogasci pokazali spremnost i spretnost

Krašić: Ozlijedio staricu i ukrao joj novac
