Otvorena izložba slika umirovljenog biskupa Jezerinca
U nedjelju, 29. rujna na blagdan Sv. Mihaela Arkanđela i Dan Hrvatske policije svečano je otvorena prva izložba slika Vojnoga ordinarija biskupa u miru Juraja Jezerinac.
Biskup Jezerinac ima novootkriven dar slikanja, kojega nije do umirovljenja puno mogao pokazivati, ali posljednje tri godine puno vremena provodi upravo slikajući. Na izložbi naziva 'Priroda govori o Bogu' u prepunoj općinskoj vijećnici sve prisutne su pozdravili župnik župe Krašić velečasni Vučak, potom načelnik općine Krašić Petković Fajnik, sam autor izložbe biskup Jezerinac, a o samoj izložbi je govorio prof. Jakubin.

Između ostalih ovu izložbu humanitarnog karaktera svojim dolaskom podržali su vojni ordinarij u RH biskup Jure Bogdan, mons. Batelja, mons. Koren, brojni redovnici i redovnice, gradonačelnica grada Ozlja, obitelj i prijatelji autora, te domaći mještani i gosti iz Zagreba, Jastrebarskoga, Karlovca i Ozlja.
Svojim pjesmama sve prisutne je razveselio KUD Josip Torbar.

Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta
Detalji nesreće u Novakima Petrovinskim: Policajka oduzela prednost, više ozlijeđenih
Alkoholizirani muškarac vrijeđao djelatnicu benzinske postaje
"Kum" Robert Kurbaša otvorio Malu knjižnicu u Klinča Selima
Preminuo Ranko Vojnović, dugogodišnji predsjednik DVD-a Novaki
Jubilej u gradu vatrogastva: DVD Velika Gorica proslavilo 150 godina rada i djelovanja