Predstavljanje knjige o Stepincu i Kuhariću
Knjiga "Duhovna baština Stepinčeva i Kuharićeva zavičaja - svećenička i redovnička zvanja rimokatoličkih župa Jaskanskoga dekanata" predstavit će se u petak, 26. svibnja, u Jastrebarskom.
Autor ovog djela je mr. sc. Anđelko Košćak, a objavljeno je u izdanju Župe svetog Nikole biskupa Jastrebarsko, Kršćanske sadašnjosti i Ogranka Matice hrvatske u Jastrebarskom.
Na svečanom predstavljanju u Jastrebarskom, koje će se održati u Pastoralnom centru Župe svetog Nikole biskupa, o knjizi će govoriti njezini recenzenti prof.dr.sc.o. Slavko Slišković, prof. dr. sc. Stjepan Baloban, prof. Nino Škrabe, u ime nakladnika preč. Stjepan Rožanković te dr. sc. Stjepan Brebrić i sam autor mr. sc. Anđelko Košćak.
Program predstavljanja knjige koji će početi u 20 sati upotpunit će Župski zbor svetog Nikole biskupa Jastrebarsko, prof. Iva Barač na violini te Oktet zagrebačkih bogoslova.
OŠ Klinača Sela osvojila 3. mjesto na natjecanju Školskih prometnih jedinica Grada Zagreba i Zagrebačke županije!
Policija intervenirala zbog krađe i iznude u Jastrebarskom
Promet kroz Klinča Sela nadzirat će kamere
Dalibor Mrakovčić novi predsjednik Vatrogasne zajednice Zagrebačke županije
Prosjačila u Donjem Desincu pa zaradila kaznu zatvora
Krašić spreman za veliko slavlje: Dražen Zečić i Ljubavnici predvode Dane Općine 2026.