
RECIMO DA BOŽIĆU: Srednjoškolci posjetili djecu u bolnici Bistra
Kombi pun raspjevanih i veselih mladih ljudi proteklog je četvrtka posjetio Specijalnu bolnicu za kronične bolesti Bistra.
Naime, Učenici Srednje škole Jastrebarsko pod mentorstvom prof. Ivora Bošnjaka uključili su se u akciju "RECIMO DA BOŽIĆU" koju je pokrenulo Gradsko društvo Crvenog križa Jastrebarsko i prikupljali namirnice i ostale potrepštine za djecu u bolnici.
Na njihovu inicijativu,koju je škola podržala,sedmero učenica je posjetilo bolnicu.Svi zajedno su im otpjevali božićne pjesme i tako im unijeli razonodu i veselje u njihovu svakodnevnicu.
-Moramo pohvaliti Valentinu Kišan i Anu Pustaj koje su bile poticaj da se ova akcija provede u SŠ Jastrebarsko, a Petra, Josipa, Katarina, Marta, Katja i Viktorija su bile uključene u samu provedbu ove akcije. Možemo biti ponosni na ove mlade djevojke jer služe kao primjer organiziranih, poduzetnih i veselih mladih ljudi. Hvala i DVD-u Jastrebarsko na prijevozu i hvala svima koji su se uključili u ovu akciju da bismo potrebne namirnice dostavili i drugima uljepšali Božić-poručili su iz jaskanskog Crvenog križa.

Suze svetog Lovre: Već večeras uživajte u spektaklu na noćnom nebu!

Buran vikend u prometu: Biciklist sletio s ceste u Prhoću, dvoje ozlijeđenih u sudaru kraj Pisarovine, krade se gorivo

U potoku kod Volavja pronađeno tijelo žene

Interkulturalni dan i sajam kod Posjetiteljskog centra u Sošicama

Ljetni kamp Hawk City 9. godinu zaredom u Jastrebarskom

Na plodnom tlu u Vrbovu Posavskom dva desetljeća kod obitelji Krznar rastu lijeske: "Ove godine očekujemo zdrave plodove i dobar prinos"
