U Gradskom muzeju otvorena izložba Duje Jurića
Izložba slika i instalacija Duje Jurića otvorena je u petak, 13. rujna 2019. godine, u galeriji Gradskog muzeja Jastrebarsko.

Izložba je dio umjetnikova golemog ciklusa Memo-chips kojeg čine specifični izložbeni projekti ambijentalnog karaktera, duboko vezani uz čip estetiku, kompjutorski jezik i virtualni kozmos. Na svečanom otvorenju izložbe ovog istaknutog multimedijalnog umjetnika okupio se je veliki broj ljubitelja umjetnosti u našem gradu i Jurićevih prijatelja koji su s pažnjom razgledali zanimljivu igru svjetlosti i boja. Ovaj istaknuti hrvatski slikar u više od trideset godina umjetničke prakse izlagao je na preko osamdeset samostalnih i sudjelovao u više od stotinu i pedeset skupnih izložaba u Hrvatskoj i inozemstvu.

Izložbu slika i instalacija u galeriji Gradskog muzeja u Jastrebarskom otvorio je zamjenik gradonačelnika Stipe Bučar, a možete je razgledati do 27. rujna.
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta
Detalji nesreće u Novakima Petrovinskim: Policajka oduzela prednost, više ozlijeđenih
Alkoholizirani muškarac vrijeđao djelatnicu benzinske postaje
"Kum" Robert Kurbaša otvorio Malu knjižnicu u Klinča Selima
Preminuo Ranko Vojnović, dugogodišnji predsjednik DVD-a Novaki
Jubilej u gradu vatrogastva: DVD Velika Gorica proslavilo 150 godina rada i djelovanja