U prostoru atrija Gradskog muzeja održan Ljetni koncert
Proteklog utorka, pjevački zbor KUD-a umirovljenika održao je još jedan sjajan koncert na otvorenome u prostoru atrija Gradskog muzeja u Jastrebarskom.
Koncert je održan zahvaljujući Centru za kulturu, zboru KUD-a Umirovljenika Jastrebarsko te uz instrumentalnu pratnju tamburaškog sastava „Rekreacija“ pod vodstvom Manuele Budišćak.
Ambijent atrija Gradskog muzeja pokazao se izvanrednim prostorom za manje koncerte na otvorenom, što su sjajno iskoristili pjevači KUD-a umirovljenika i svojim prekrasnim izvedbama poznatih tradicionalnih pjesama razveselili svoje poklonike.
Predsjednik KUD-a, Ivan Smolčić svima je zahvalio na dolasku, a posebno Centru za kulturu, Gradu Jastrebarsko, mladoj muzikologinji Manueli Budišćak te tamburaškom sastavu "Rekreacija“.
-Ovaj koncert poklanjamo u čast našim vatrogascima koji ove godine slave 130 godina uspješnog rada. - naglasio je ovom prilikom Ivan Smolčić.
Foto: Grad Jastrebarsko
Galerija slika
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta
Detalji nesreće u Novakima Petrovinskim: Policajka oduzela prednost, više ozlijeđenih
Alkoholizirani muškarac vrijeđao djelatnicu benzinske postaje
"Kum" Robert Kurbaša otvorio Malu knjižnicu u Klinča Selima
Preminuo Ranko Vojnović, dugogodišnji predsjednik DVD-a Novaki
Jubilej u gradu vatrogastva: DVD Velika Gorica proslavilo 150 godina rada i djelovanja