
Automobil udario biciklista na zebri
30-godišnji vozač bicikla nepropisno se kretao po pješačkom prijelazu kada ga je udarilo osobno vozilo kojim je upravljao 82-godišnji vozač, izvijestila je jaskanska policija.
Prometna nesreća dogodila se u petak, oko 9 sati u Jastrebarskom, a u njoj je ozlijede zadobio 30-godišnji biciklist kojeg je udario automobil. Policija je izvijestila kako je biciklist nepropisno vozio po zebri te ga je u tom trenutku udario automobil kojim je upravljao 82-godišnjak. Biciklistu je pružena liječnička pomoć.
Još jedna prometna nesreća s ozlijeđenom osobom dogodila se u subotu oko 15 sati u Kupincu.
-50-godišnji vozač upravljao je osobnim vozilom te uslijed neprilagođene brzine izgubio nadzor nad vozilom i sletio van kolnika i tom prilikom zadobio tjelesne ozljede – izvijestila je policija.
Bez ozlijeđenih prošao je sudar dvaju automobila koji se dogodio u Donjoj Zdenčini, u subotu oko 10 sati. Zbog nepropisnog mimoilaženja od strane dvojice vozača došlo je do sudara.
Na pružnom prijelazu u Donjoj Zdenčini netko je oštetio polubranike, izvijestila je policija koja je pregledala mjesto događaja i radi na slučaju.

Župana biramo u drugom krugu: Kožić ili Zmajlović?

Jaskanci ponovno izabrali Zvonimira Novosela za svog gradonačelnika

U Jastrebarskom dodijeljeni ugovori udrugama civilnog društva: "Budimo razlog zbog kojeg će ljudi vjerovati u dobrotu"

U 31 osnovnoj školi provodi se program prometne kulture za najmlađe

Održana Skupština Vatrogasne zajednice Zagrebačke županije: U prošloj godini osposobljena 483 vatrogasca

Voda nije za piće u naseljima Bukovac Svetojanski i Hrašće
