Četiri prometne i ilegalan prijevoz drva
Jaskanska policija jučer je imala puno posla u prometu. Kroz dan su se dogodile čak četiri prometne nesreće na cestama našeg kraja, srećom bez ozlijeđenih te je zaustavljen prijevoznik drva bez dokumentacije.
U Krašiću je 59-godišnji vozač vozilom oštetio drugo vozilo, u Jaski je mladi vozač (20) prilikom nepropisnog kretanja udario u drugi automobil, a u Kupincu je došlo do sudara dva vozila zbog nepropisnom mimoilaženja od strane dvoje vozača. Još jedna nesreća s materijalnom štetom dogodila se u Bratini gdje je 50-godišnji vozač prilikom vožnje automobilom udario u oštećeni dio asfalta na kolniku te oštetio automobil.
Prevozio hrastove trupce
Prilikom nadzora prometa u Bukovici Prekriškoj policija je zaustavila teretno vozilo koje je prevozilo hrastove trupce. Za prijevoz trupaca 54-godišnji vozač nije imao popratnu dokumentaciju. Policija radi na slučaju.
Crown Up Dance Cup 2026 donosi više od 1000 plesača u Jastrebarsko
Pjenušci Zagrebačke županije oduševili međunarodne vinske stručnjake, posebno se ističu oni plešivičkih vinara
Prometne nesreće, krađe goriva i požari na otvorenom obilježili vikend na području Jastrebarskog
Posljednji je dan za prijavu šteta od prirodne nepogode
"Skriveno blago podgorskog dvorca" osvojilo gledatelje
Više krađa i prometna nesreća na jaskanskom području