Dobio prijavu zbog držanja psa bez nadzora
27.11.2018. / Ivana Ćurić
Jaskanska policija tijekom jučerašnjeg dana evidentirala je tri događaja, držanje životinje bez nadzora, nalet na divljač te jednu prometnu nesreću.
U Cvetkoviću je policija intervenirala u ponedjeljak u 13,30 sati zbog zaprimljene dojave o držanju životinje bez nadzora. Tamo je pas bez nadzora vlasnika uznemiravao mještane te je protiv vlasnika podnesena prekršajna prijava.
Novi nalet na divljač dogodio se u Pisarovini jučer oko 17 sati. Vozač osobnog vozila naletio je na srnu te je policija po dolasku pregledala mjesto događaja.
Samo 10 minuta kasnije od tog događaja dogodila se prometna nesreća u Novakima Petrovinskima gdje je došlo do slijetanja osobnog automobila s kolnika.
Zadnje objavljeno
Iza njihovih osmijeha krije se borba za svaki otkucaj srca! Gabriela i Jakov zaštitna su lica kampanje povodom Tjedna djece s prirođenim srčanim greškama
Zajedništvo, kreativnost i poduzetnički duh: Mladi ekonomisti nove Zadruge "Tur-Art" predstavljaju rukotvorine na sajmu povodom Valentinova
Sjajan uspjeh mladih judaša na Memorijalnom turniru “Mario Zebić”
U Jaski predstavljena knjiga "Naš put – Camino"
Vikend u Jaski: Policija zabilježila 48 prometnih prekršaja, pijana vozačica završila na sudu
Predstavnica jaskanskog ogranka Matice hrvatske na tribini "Mladi i znanje – obrazovanjem do bolje poljoprivrede i sela"