DVD Črnilovac: Zajedničkim snagama do novog doma
12.02.2019. / Redakcija
Pripadnici DVD-a Črnilovac ovih dana dosta su vrijedni, te rade na obnovi svog vatrogasnog doma. Osim rada i obnavljanja prostorija u kojoj svakodnevno borave, počela je sezona Skupština pa je i to jedan od razloga za obnovu kako bi u što ljepšem prostoru mogli održati nadolazeće skupštine.
-Paralelno uređujemo prostorije DVD-a što je samo nastavak aktivnosti koje smo započeli krajem prošle godine a plan nam je završiti ih do ovogodišnje Skupštine. Planovi su bili ambiciozni, no svojom upornošću i radom uspješno ih privodimo kraju - kazali su iz DVD-a Črnilovac.
(Foto: FB DVD Črnilovac)
Galerija slika
Zadnje objavljeno
Iza njihovih osmijeha krije se borba za svaki otkucaj srca! Gabriela i Jakov zaštitna su lica kampanje povodom Tjedna djece s prirođenim srčanim greškama
Zajedništvo, kreativnost i poduzetnički duh: Mladi ekonomisti nove Zadruge "Tur-Art" predstavljaju rukotvorine na sajmu povodom Valentinova
Sjajan uspjeh mladih judaša na Memorijalnom turniru “Mario Zebić”
U Jaski predstavljena knjiga "Naš put – Camino"
Vikend u Jaski: Policija zabilježila 48 prometnih prekršaja, pijana vozačica završila na sudu
Predstavnica jaskanskog ogranka Matice hrvatske na tribini "Mladi i znanje – obrazovanjem do bolje poljoprivrede i sela"