Goli Vrh: Iz kuće ukrali novac i zlato
12.07.2018. / Maja Peranić
Provala se jučer u večernjim satima dogodila u Golom Vrhu. Policija je pozvana u 21 sat te je obavila očevid. Doznajemo kako je nepoznati počinitelj nasilno ušao u kuću te ukrao novac i zlato.
-Jučer, 11. srpnja ,između 19.45 i 20.45 sati u Golom Vrhu nepoznati je počinitelj provalio u kuću i otuđio nakit i novac, oštetivši 38-godišnjaka za više tisuća kuna – izvijestili su iz PU zagrebačke.
Policija je jučer također zaprimila dojavu o krađi drva na području Donje Kupčine te radi na slučaju, a prijavljena joj je i prijetnja. U Donjoj Zdenčini ženska je osoba prijetila 63-godišnjoj ženi. Radi se na slučajevima.
Zadnje objavljeno
Prevrtanje vozila na A1: Troje ozlijeđenih, intervenirali jaskanski dobrovoljni vatrogasci
STK Jaska briljirao na prvenstvu regije: Dominik Pintur prvak, Iva Krištof dvostruka prvakinja
Proglašeni najbolji sportaši Zagrebačke županije u 2025. godini, među njima i predstavnici našeg grada
Vikend na jaskanskom području: Pijani vozači završili na sudu, ukradeni automobil pronađen u Zagrebu
Policijsko izvješće: Dragovoljna predaja oružja, provala i napad psa
Uspješna akcija darivanja krvi: Prikupljeno 128 doza, obitelji dobrovoljnih darivatelja pridružilo se šestero građana