Klinča Sela: Kreće javna rasprava o uređenju trga
Općina Klinča Sela objavila je Javnu raspravu o planu uređenja središta Klinča Sela, odnosno općinskog trga.
Riječ je o Prijedlogu III. izmjena i dopuna Detaljnog plana uređenja „Središta Klinča Sela“ za koji će javna rasprava trajati od 6. do 15. prosinca 2017. godine.
U danima pred nama stanovnici općine moći će dati svoje mišljenje o uređenju spomenutog prostora na kojem je predviđena izgradnja Trga Franje Tuđmana. Za vrijeme trajanja javne rasprave Prijedlog će biti izložen na javni uvid u javnoj raspravi u prostorijama Općine Klinča Sela, Karlovačka 28 E, radnim danom od 7 do 15 sati.
Javno izlaganje u javnoj raspravi o Prijedlogu III. izmjena i dopuna Detaljnog plana uređenja „Središta Klinča Sela“ održat će se u prostorijama Općine Klinča Sela, u utorak 12. prosinca, s početkom u 11 sati.
Mišljenja, prijedloge i primjedbe na izmijenjeni Prijedlog III. izmjena i dopuna Detaljnog plana uređenja „Središta Klinča Sela“, građani mogu dostaviti do 15. prosinca na adresu Općine Klinča Sela, Karlovačka 28 E, 10 452 Donja Zdenčina, Klinča Sela.
Potraga za blagom, oslikavanje lica i domaće delicije: Ne propustite Ljetni sajam u Sošicama
Sjajan kraj sezone za Judo klub Jaska: Četvero natjecatelja osvojilo sedam medalja u Rijeci
Policijski vikend izvještaj: Devet vozača pod utjecajem alkohola, provale i narušavanje javnog reda
U Kostanjevcu pronađeno mrtvo tijelo muškarca, sumnja se da se radi o 82-godišnjaku koji se udaljio iz Doma za starije