Krađe u trgovini i vikendicama
14.11.2018. / Maja Peranić
Zaštitar trgovačkog centra u Jastrebarskom zatekao je 44-godišnjaka u krađi nekoliko artikala. Predmeti su vraćeni djelatnicima trgovine, a pozvana je i policija.
Policija je jučer zaprimila i dojavu o provalama i krađama iz dvije vikendice na području naselja Prhoć.
-Nepoznati počinitelj nasilno ušao u vikend kuće odakle je izvršio krađu raznih predmeta. Daljnji rad se nastavlja – izvijestila je policija.
Osim ovih dojava o krađama na području Jastrebarskog dogodila se i nezgoda u prometu. U naselju Čeglje vozilo je naletjelo na srnu. Nastala je materijalna šteta.
Zadnje objavljeno
Iza njihovih osmijeha krije se borba za svaki otkucaj srca! Gabriela i Jakov zaštitna su lica kampanje povodom Tjedna djece s prirođenim srčanim greškama
Zajedništvo, kreativnost i poduzetnički duh: Mladi ekonomisti nove Zadruge "Tur-Art" predstavljaju rukotvorine na sajmu povodom Valentinova
Sjajan uspjeh mladih judaša na Memorijalnom turniru “Mario Zebić”
U Jaski predstavljena knjiga "Naš put – Camino"
Vikend u Jaski: Policija zabilježila 48 prometnih prekršaja, pijana vozačica završila na sudu
Predstavnica jaskanskog ogranka Matice hrvatske na tribini "Mladi i znanje – obrazovanjem do bolje poljoprivrede i sela"