
Krašić: Povjerovala lažnom liječniku i predala mu nekoliko tisuća eura
30.07.2025. / Redakcija
U utorak, 29. srpnja u jutarnjim satima na području Krašića, nepoznati je počinitelj nazvao oštećenu 68-godišnjakinju i lažno joj se predstavio kao liječnik zagrebačke bolnice navodeći da je članica njene obitelji nastradala te zatražio novac za njeno liječenje.
-Oštećena je povjerovala u lažnu priču pozivatelja te prema njegovoj uputi ispred trgovačkog centra na području Novog Zagreba predala više tisuća eura. Kriminalističko istraživanje je u tijeku - priopćili su iz policije.
Zagrebačka policija savjetuje: Lažni liječnici - zagrebačka policija informira građane da budu na oprezu zbog novog oblika prijevara.
Zadnje objavljeno

Suradnjom Županije i Grada do nove škole u Jaski! Pokrenuti i projekti izgradnje dvorana u Desincu i Cvetkoviću

Izvanredna akcija dobrovoljnog darivanja krvi danas u Glazbenoj školi

Na otvaranju jesenskog dijela orijentacijske sezone Jeleni osvojili četiri medalje

Kazalište Škrabe poziva na upise u Jaski i Zagrebu

Mobilna ljekarna stiže na Žumberak, evo rasporeda!

Odličan uspjeh naših vatrogasaca na trkačkim ligama
