OŠ Klinača Sela osvojila 3. mjesto na natjecanju Školskih prometnih jedinica Grada Zagreba i Zagrebačke županije!
U petak, 8. svibnja u Osnovnoj školi Gustava Krkleca, u Zagrebu, Služba prometne policije Policijske uprave zagrebačke je, u suradnji s HAK-om, Auto-klubom Sesvete te OŠ Gustava Krkleca, organizirala i provela XXVII. natjecanje školskih prometnih jedinica s područja Grada Zagreba i Zagrebačke županije. Među najuspješnijima našla se Osnovna škola Klinča Sela.
Od ukupno 12 ekipa najuspješniji su:
1. mjesto (382 bodova) - OŠ Gustava Krkleca III
2. mjesto (372 boda) - OŠ Gustava Krkleca II
3. mjesto (351 boda) - OŠ Klinča Sela

Najbolja školska prometna jedinica tijekom cijele školske godine 2025./2026.
1. mjesto (1140 bodova) - OŠ Gustava Krkleca
2. mjesto (360 bodova) - OŠ Klinča Sela
3. mjesto (60 bodova ) - OŠ Vladimir Deščak
Sredstvima Nacionalnog plana sigurnosti cestovnog prometa RH osigurane su vrijedne nagrade.

-Zahvaljujemo svim sudionicima natjecanja na njihovom angažmanu i sudjelovanju u ovom projektu koji ima za cilj povećanje prometne kulture na području Uprave - istaknuli su iz PU Zagrebačke.
foto: PUZ
"Javor" proslavio 150. rođendan
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta
Detalji nesreće u Novakima Petrovinskim: Policajka oduzela prednost, više ozlijeđenih
Alkoholizirani muškarac vrijeđao djelatnicu benzinske postaje
"Kum" Robert Kurbaša otvorio Malu knjižnicu u Klinča Selima
Preminuo Ranko Vojnović, dugogodišnji predsjednik DVD-a Novaki