Policija podijelila 29 kazni za razne prekršaje
05.11.2018. / Redakcija
Tijekom vikenda policija je provodila pojačan nadzor prometa na jaskanskom području gdje je evidentirala ukupno 29 prekršaja.
Kao i uvijek najviše prekršaja bilo otpada na prebrzu vožnju, no ovog puta podijeljeno je više kazni za razne druge prekršaje.
-Prilikom nadzora prometa utvrđena su 2 prekršaja vozača pod utjecajem alkohola, 14 prekršaja brzine, te 13 ostalih prekršaja – izvijestili su iz policije.
Zadnje objavljeno
Iza njihovih osmijeha krije se borba za svaki otkucaj srca! Gabriela i Jakov zaštitna su lica kampanje povodom Tjedna djece s prirođenim srčanim greškama
Zajedništvo, kreativnost i poduzetnički duh: Mladi ekonomisti nove Zadruge "Tur-Art" predstavljaju rukotvorine na sajmu povodom Valentinova
Sjajan uspjeh mladih judaša na Memorijalnom turniru “Mario Zebić”
U Jaski predstavljena knjiga "Naš put – Camino"
Vikend u Jaski: Policija zabilježila 48 prometnih prekršaja, pijana vozačica završila na sudu
Predstavnica jaskanskog ogranka Matice hrvatske na tribini "Mladi i znanje – obrazovanjem do bolje poljoprivrede i sela"