
Policijsko izvješće: 89-godišnjak pao i ozlijedio se
15.05.2017. / majai
Protekli vikend jaskanska policija imala je dva poziva. U Ivančiće je pozvana zbog nesretnog slučaja, a u Mirkopolje zbog vandalizma.
Na terasi vikend kuće u Ivančićima 89-godišnjak je pao i zadobio tjelesne ozlijede. Slučaj se dogodio u petak oko 16 sati te je starijem gospodinu pružena pomoć.
Iz Mirkopolja je stigla vijest o oštećenju prozora na golf igralištu. Policija je pozvana u subotu oko 17 sati, pregledala je mjesto događaja i nastavlja potragu za počiniteljem.
Osim ovih slučajeva policija nije imala dojava što znači da je na području Jastrebarskog vikend prošao poprilično mirno.
Zadnje objavljeno

Na plodnom tlu u Vrbovu Posavskom dva desetljeća kod obitelji Krznar rastu lijeske: "Ove godine očekujemo zdrave plodove i dobar prinos"

Krašić: Povjerovala lažnom liječniku i predala mu nekoliko tisuća eura

NK Pribić priprema tradicionalne "Pribićke susrete"

65 godina Albansko kulturnog društva u Hrvatskoj "Shkëndija" - Albanska iskra koja ne prestaje gorjeti

Projekt “Ja mogu, ja hoću – biti mali poduzetnik” provodi se u OŠ “Kardinal Alojzije Stepinac” Krašić

Kupinec: Autom udario u ogradu, skinuo registracijske pločice i pobjegao
