
Policijsko izvješće: Provala na Plešivici, tučnjava u Čegljima
Vikend na području Jastrebarskog nije protekao mirno na Plešivici niti u naselju Čeglji. Policija je pozvana u subotu oko 16 sati zbog provale u obiteljsku kuću u Hrastju Plešivičkom.
- U subotu u 15,55 sati zaprimljena je dojava o pokušaju provale u obiteljsku kuću u mjestu Hrastje Plešivičko. Vlasnik kuće upoznat s podnošenjem kaznene prijave protiv nepoznatog počinitelja-izvijestila je policija.
Nešto kasnije, u Čegljima je došlo do verbalnog, a potom i fizičkog sukoba između dvojice muškaraca te je bila potrebna policijska intervencija.
- U subotu u 16,30 sati zaprimljena je dojava o narušavanju javnog reda i mira u mjestu Čeglje, gdje je došlo do verbalnog i fizičkog sukoba između dvoje muškaraca. Slijedi Optužni prijedlog – stoji u policijskom izvješću PP Jastrebarsko.

U prometnoj nesreći u Krašiću teško ozlijeđen vozač motora

Na Žumberku proslavljeno 1100 godina Hrvatskoga Kraljevstva

U nedjelju zlatna misa mons. dr. Juraj Batelje

Otvorene prijave: Liga Tilčekov put 2025., 4 petka, 4 staze, 1 cilj

Žumberački uskoci i Matica zajedno u Žumberku

Uspješan kraj sezone za Kazalište Škrabe
