Predstavili se da su HEP-ovci, pa ukrali novac
28.11.2017. / majai
Slučaj prijevare dogodio se u Donjem Desincu gdje su dvojica muškaraca pretvarajući se da su djelatnici HEP-a iskoristili nepažnju vlasnika kuće i tom prilikom ukrali novac.
Policija je pozvana jučer u 18,30 sati te je izvijestila kako su dvije nepoznate muške osobe predstavile kao djelatnici HEP-a, te je jedna od njih ukrala novac za vrijeme dok je druga muška osoba razgovarala s vlasnikom. Policija radi na slučaju i upozorava građane da ne nasjedaju na prijevare.
Kad su u pitanju krađe, policiji je jučer prijavljena i krađa više komada stabala hrasta i bora sa žumberačkog područja, mjesta Kupčina Žumberačka i Prekrižje. Radi se na slučaju.
Zadnje objavljeno
Potraga za blagom, oslikavanje lica i domaće delicije: Ne propustite Ljetni sajam u Sošicama
Sjajan kraj sezone za Judo klub Jaska: Četvero natjecatelja osvojilo sedam medalja u Rijeci
Policijski vikend izvještaj: Devet vozača pod utjecajem alkohola, provale i narušavanje javnog reda
U Kostanjevcu pronađeno mrtvo tijelo muškarca, sumnja se da se radi o 82-godišnjaku koji se udaljio iz Doma za starije