Provala u Vranov Dolu i u Kupincu
Policija je za vikend pozvana zbog dvije provale. U oba slučaja radilo se o vikendicama, a ovoga puta na meti je bilo područje Kupinca i Vranov Dola.
Zbog provale u Kupincu policija je pozvana u petak te je pregledala mjesto događaja i nastavlja s radom na slučaju. Područje Vranov Dola pregledala je pak u subotu kada je obaviještena o provali u tamošnju vikendicu. Nastavlja se s istragom.
Na parceli u Podgorju Jamničkoj netko je oštetio žičanu ogradu što je također prijavljeno policiji i to u petak oko 16 sati. Pregledano je mjesto događaja i nastavlja se s radom.
Osim ovih slučajeva dogodio se i jedan požar. U mjestu Vlaškovec gorjela je pokošena trava i nisko raslinje, a nekontroliranu vatru uspjeli su ugasiti pripadnici DVD-a Plešivica. Nije bilo štete.
Martinje pred vratima, policija na cestama: Budite oprezni i odgovorni u prometu!
"Dol u srcu mom" promocija knjige Josipa Bakalasa u Pribiću
Općina Krašić: Zagrebačka županija sufinancira uređenje pristupne ceste s parkiralištem, izgradnju vanjskog i dječjeg igrališta uz osnovnu školu
Gradnja atletske staze u Jastrebarskom uskoro počinje: Potpisan ugovor o sufinanciranju sa Zagrebačkom županijom
U blizini Veterinarske stanice pronađen mladi ženski pas, traži li ga netko?
Apel „Mama, budi zdrava!“ poslali i mališani Dječjeg vrtića Radost