
Školi "Ljubo Babić" novo kombi vozilo
21.03.2017. / majai
Novo kombi vozilo tipa Opel Vivaro nabavljeno je za potrebe Osnovne škole "Ljubo Babić". Sredstva za njegovu nabavku osigurala je Zagrebačka županija.
Riječ je o vozilu koje će zamijeniti dostajali kombi, stariji od petnaest godina, i omogućiti sigurniji prijevoz učenika.
-To je zamjena za stari Renault koji nam je vjerno služio više od petnaest godina, no zbog starosti i trošnosti bio je preskup za održavanje i više nije bio siguran za prijevoz naših učenika – istaknuto je iz škole.
Sredstva za novo kombi vozilo u cijelosti je osigurala Zagrebačka županija.
(foto: OŠ "Ljubo Babić")
Zadnje objavljeno

U Jastrebarskom dodijeljeni ugovori udrugama civilnog društva: "Budimo razlog zbog kojeg će ljudi vjerovati u dobrotu"

U 31 osnovnoj školi provodi se program prometne kulture za najmlađe

Održana Skupština Vatrogasne zajednice Zagrebačke županije: U prošloj godini osposobljena 483 vatrogasca

Voda nije za piće u naseljima Bukovac Svetojanski i Hrašće

Veliki uspjeh Baletnog studija Jastrebarsko na World International Dance Open 2025.

Udario u parkirani auto i pobjegao
