Svetojanske mažoretkinje kod gradonačelnika
14.05.2014. / Nefertum IT
Uspješne Svetojanske mažoretkinje, nakon osvojene još jedne državne medalje, danas je u prostorijanma Gradske vijećnice svečano primio gradonačelnik Zvonimir Novosel.
Podsjetimo, na 18. državnom prvenstvu održanom početkom svibnja u Vinkovcima, seniorski sastav Svetojanskih mažoretkinja okitio se broncom, dok su juniorke i kadetkinje slavile na četvrtom mjestu. Ovim uspjehom seniorski se sastav uspio plasirati na Europsko prvenstvo. Iza Svetojanki su brojni uspjesi na raznim natjecanjima, a ovaj plasman još jednom potvrđuje njihovu kvalitetu.

(Foto: Grad Jastrebarsko)
Gradonačelnik Novosel ovom je prilikom istaknuo kako je ponosan na ovaj iznimni uspjeh mažoretkinja, da i dalje svojim iznimnim uspjesima s ponosom predstavljaju Grad Jastrebarsko u najboljem svjetlu, ali isto tako da i dalje uljepšavaju i uveseljavaju svaku manifestaciju i svečani događaj u Jaski te im poželio da ostvare što bolji uspjeh na nadolazećem Europskom prvenstvu.

(Foto: Grad Jastrebarsko)
Na primanju Svetojanskih mažoretkinja uz gradonačelnika Zvonimira Novosela i zamjenike gradonačelnika Stipu Bučara i Domagoja Šlata bili su prisutni još i gradski vijećnik Marijan Bernat, predsjednik svetojanskog mažoret kluba Nikola Ivčec, dopredsjednica i trenerica Mateja Baltorinić i trenerica Antonija Godrijan.
Podsjetimo, na 18. državnom prvenstvu održanom početkom svibnja u Vinkovcima, seniorski sastav Svetojanskih mažoretkinja okitio se broncom, dok su juniorke i kadetkinje slavile na četvrtom mjestu. Ovim uspjehom seniorski se sastav uspio plasirati na Europsko prvenstvo. Iza Svetojanki su brojni uspjesi na raznim natjecanjima, a ovaj plasman još jednom potvrđuje njihovu kvalitetu.

(Foto: Grad Jastrebarsko)
Gradonačelnik Novosel ovom je prilikom istaknuo kako je ponosan na ovaj iznimni uspjeh mažoretkinja, da i dalje svojim iznimnim uspjesima s ponosom predstavljaju Grad Jastrebarsko u najboljem svjetlu, ali isto tako da i dalje uljepšavaju i uveseljavaju svaku manifestaciju i svečani događaj u Jaski te im poželio da ostvare što bolji uspjeh na nadolazećem Europskom prvenstvu.

(Foto: Grad Jastrebarsko)
Na primanju Svetojanskih mažoretkinja uz gradonačelnika Zvonimira Novosela i zamjenike gradonačelnika Stipu Bučara i Domagoja Šlata bili su prisutni još i gradski vijećnik Marijan Bernat, predsjednik svetojanskog mažoret kluba Nikola Ivčec, dopredsjednica i trenerica Mateja Baltorinić i trenerica Antonija Godrijan.
Zadnje objavljeno
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta
Detalji nesreće u Novakima Petrovinskim: Policajka oduzela prednost, više ozlijeđenih
Alkoholizirani muškarac vrijeđao djelatnicu benzinske postaje
"Kum" Robert Kurbaša otvorio Malu knjižnicu u Klinča Selima
Preminuo Ranko Vojnović, dugogodišnji predsjednik DVD-a Novaki
Jubilej u gradu vatrogastva: DVD Velika Gorica proslavilo 150 godina rada i djelovanja